Отзывы

Елена

Отдыхали в апреле 2019 года. После того как Ирина провела презентацию экскурсий , немного недоверчево отнеслись к ее словам по поводу организации. Однако проведя день с Сержио и Александром, нехватает эмоций что бы выразить благодарность за прекрасно организованный отдых. Дело касается не только экскурсий, но и помощи по любому вопросу, который возникал во время отдыха. Стараюсь во время путешествий не возвращаться в одно и то же место, однако сюда обязательно вернусь еще раз, и такое желание не только благодаря красоте острова, но из-за желания побывать с ребятами на тех экскурсиях на которые на попали в первый раз. СПАСИБО.

Елена

Профессиональный подход к своей работе команды этой фирмы оставили незабываемые впечатления от моего пребывания на острове. Все было на 10+.
С П А С И Б О!!!!!!

ROBERT

Tenerifė 2019-04-07
Po 6 valandų skrydžio iš Stokholmo ja pasiekėme naktį. Pasveikinti Andrejaus ir Irinos malonaus balso pajudėjome viešbučio link. Ryte iš Irinos pasakojimo sužinojome kokias ekskursijas pas juos galima gauti. Užsisakėme visas tris, nors abejonių buvo.Sutartą dieną ir valandą prie viešbučio mūsų laukė 8 vietų naujas patogus busikas su vairuotoju-gidu Seržu ir Andrejumi . Per aštuonias valandas aplankėme visą ritinę Tenerifės dalį o sekančia ir vakarinę. Aplankėme gražiausias vietas, net ir tas kur paprastai turistų neveža. Na ir tas tiesioginis bendravimas be mikrofono. Iškart tapome tarsi senais draugais. Pasakojimams galo nebuvo. Apie viską nuoširdžiai. Laiko nelimitavo, sustodavom panašiai kas 15min ir grožėdavomės tiek kiek norėdavome. Na ir pietūs. Gurmaniški, sotūs su raudonu ar baltu vynu ten kur turistai retai užklysta. Kur tik mes nebuvom: reliktiniai miškai ir Teidė, Anagos kalnai ir Maska. Vakarinė dalis ir pasiplaukiojimas jachta su Andrejumi. Nepastebimai prabėgo diena jachtoje stebint banginius, delfinus ir vėžlius. Maudynės vandenyne iš jachtos, pietus po burėmis ir nuoširdūs Andrejaus pasakojimai.Norime padėkoti visiems: Andrejui, Seržui, Irinai. Ačiu Jums. Ačiu už tai kad dalį savo laiko skyrėte mums. Norėtus dar kada nors su Jumis susitikti.
Keliaujantiems į Tenerifes šiaurinę dalį nuoširdžiai patariame pasinaudoti jų rengiamomis ekskursijomis, nes emocijos ir pasakojimai apie Tenerifes praeitį ir gamtą pasiliks visam gyvenimui.
Lithuania. Vilnius
Robertas, Audrone, Zita
Email: prieprudo@gmail.com

Оставить отзыв
Загрузить изображение
30 + 3